м.Київ вул.Жилянська 29 Бізнес центр ''Аквамарин'' 2-й поверх
044 36 11 255

Умови Акції

В Акції можуть брати участь тільки громадяни України, яким на момент проведення акції виповнилося 18 років, і які є платниками податків.

1. Учасники Акції:
1.1. Учасниками Акції автоматично стають все фізичні особи, які досягли 18-річного віку, періодично проводять зарахування і платежі через платіжні термінали, такі як EasyPay, 24NonStop, CityPay, IBox, RegulPay, Bank24 і privat-bank.ua на умовах акційного реєстрування.
1.2. Учасниками Акції не можуть бути наступні особи:
1.2.1. Співробітники Організатора, колишні співробітники, а також їх родичі.
1.2.2. Особи, які не виконали умови Акції.
1.2.3. Особи, при внесенні авансового платежу менше визначеного умовами Акції.

2. Умови участі в Акції. Для того, щоб стати учасником акції необхідно:
2.1. Здійснювати платежі і оплату послуг провайдерів нашої системи.
2.2. Порядок визначення переможців зазначений в п. 4.
2.3. Участь в Акції означає ознайомлення Учасника Акції з цими умовами і згоду з ними.
2.4. Переможець одного з розіграшів продовжує участь в наступних розіграшах.

3. Призи Акції визначаються за наступними категоріями:
3.1. Головний приз - автомобіль Volkswagen (в розіграші беруть участь всі існуючі користувачі платіжних терміналів).
3.1.1.Грошовий приз в розмірі 300 тис. Грн (в розіграші беруть участь всі існуючі користувачі платіжних терміналів).
3.1.2. Спеціальні призи: 100 домашніх кінотеатрів, 10 ноутбуків, 50 стільникових телефонів, 150 кухонних комбайнів, 250 чайників (розігруються в якості заохочувальних призів). 500 учасників акції отримали бонусні бали на рахунку мобільних телефонів.
3.2. Володар Головного призу визначається серед усіх існуючих абонентів методом випадкового вибору абонентського номера під наглядом членів комісії.
3.3. Володарі додаткових призів визначаються серед абонентів, які починають виробляти оплату за допомогою нашої системи в період проведення Акції методом випадкового відбору.
3.4. Організатор залишає за собою право замінювати призи Акції та їх кількість.
3.5. Порядок отримання призів цієї Акції.
3.5.1. Організатор Акції зобов'язується інформувати учасників Акції у вигляді SMS-повідомлення і на сайті
3.5.2. Переможці самостійно знайомляться з результатами розіграшу і отримують призи в залежності від вибору виграшного абонента, а саме грошовий еквівалент в перебігу 1 (одного) дня, за автомобілем необхідно прибути до нас на нашу юридичною адресою протягом 3 (трьох) робочих днів або скористатися нашою доставкою з моменту проходження стандартної реєстрації, пред'явивши згенерований 8-ми значний PIN код (PIN код - є номером призового сертифіката) і документ, що підтверджує Особистість переможця, з моменту розміщення результатів до курсу на загальному сайті.
3.5.3. При відсутності зв'язку з учасниками, чий номер є виграшним, по закінченню одного робочого днів учасник позбавляється права на отримання призу.

Акційна собівартість автомобіля становить 620 181грн. у базовій комплектації.

У наявності є різні комплектації, від базової до люкс.

Комплектації

Акційна собівартість квартири становить 950 000грн.

4. Переможці визначаються незалежним шляхом електронного відбору.
5. Для реєстрації в системі і отримання 8-ми значного PIN коду (сертифіката, що дає право на отримання Вашого призу) необхідно, після отримання повного блоку інформації, скористатися апаратом самообслуговування (терміналом) і здійснити оплату 1% державного податку від суми виграшу.
5.1. Звертаємо Вашу увагу на те, що оплата держмита Вам необхідно здійснювати в присутності наших операторів. Тобто, коли Ви будете готові сплатити держмито рівно на 1% від суми виграшу і будете перебувати біля апарату самообслуговування (терміналу), перед оплатою спочатку необхідно додзвонитися до нас і підключити свій номер на реєстрацію.

Якщо Ваш номер виявився серед виграшних, Вам необхідно зателефонувати нашим представникам для уточнення місця і час отримання призу. В Акції можуть брати участь тільки громадяни України, яким на момент проведення акції виповнилося 18 років, і які є платниками податків. У разі, якщо переможець протягом однієї доби з моменту отримання СМС повідомлення не проходить стандартну реєстрацію, його автомобіль буде розіграний серед інших учасників. Також, в разі неявки переможця протягом 3 днів з дня реєстрації в будь-яке відділення компанії, його приз так само буде розіграний серед інших учасників.Дуже здивувалася коли отримала повідомлення, здзвонилася з менеджерами і вони все підтвердили! Дуже дякую! Пей-Пеймент Ви найкращі!

Аліна Дунаєвам. Кривий Ріг

Тепер буду частіше користуватись послугами терміналів, адже тепер я власник авто! Дякую! :)

Євген Минаєвм. Київ